0

آموزش ان ال پی در استان اصفهان ✅

آموزش ان ال پی در استان اصفهان

آموزش ان ال پی در استان اصفهان یا برنامه ریزی عصبی کلامی یعنی وقتی که شما خیلی امور روزانه تان را انجام ندادید و دوست شما که قصد تفریح داره با کلامش شما را برنامه ریزی میکنه تا بخاطر اینکه خودش تنها نباشه او را همراهی کنید. این مباحث را به صورت کامل تر میتوانید توسط شرکت در کلاس های آموزش ان ال پی در اصفهان دنبال کنید.

برنامه ریزی عصبی کلامی یعنی اینکه با یه دوست قدیمی بعد از سالها ملاقات داری و با یک کلامش که چقدر شکسته شدی،یک هفته یا شاید یک ماه ذهن شما را درگیر میکنه و چه کارهایی که انجام میدهید تا…

 

آموزش ان ال پی بر چه اساس است؟

ان ال پی اساسابر پایه رفع ناهنجاری های ذهنی و روانی نظیر فوبیا(ترس های نابجا)،عادت های نامطلوب،توهم،افسردگی و … بنا شده است.

ولی کارآمد و موثر بودن تکنیک های آن باعث شده تا آن را در مواردی نظیر الگوسازی،مشاوره خانوادگی،آموزش و یادگیری،رفع بیماری های روان تنی،ایجاد ارتباط و صمیمیت با افراد،سیاست های فروش و غیره نیز تعمیم دهند.
گرچه برخی روان شناسان سنت گرا هنوز نظر مثبتی نسبت به تکنیک های NLP ندارند ولی به NLP به خوبی نشان داده است که بسیار سریعتر و کارآمدتر از روش های قدیمی عمل میکند.

آموزش ان ال پی در استان اصفهان

 

آناگرام چیست و چرا باید آن را یاد بگیریم ؟

آناگرام ساده ترین و علمی ترین شخصیت شناسی برای ارتباطات روزانه ماست.
با شناخت تیپ های شخصیتی اینیاگرام،در ارزیابی و ارتباط با دیگران و خودمان نقاط ضعف و قوت را شناسایی و به وقت و انرژی مان و افزایش عملکرد هنگام کار خود خواهیم شد.

برنامه ریزی عصبی – کلامی

برنامه ریزی عصبی – کلامی نمونه ای قوی و روشن از تجارب انسانی و فن ارتباط است. با استفاده از NLP می توانید هر نوع عمل و رفتار انسانی را با کمال دقت تفسير کنید و از این طریق ، تغییراتی سریع ، عمیق و پایدار در افراد پدید آورید.

برنامه ریزی عصبی – کلامی ، علمی نوپاست و از عمر بسیاری از شیوه های آن چند سالی پیش نمی گذرد. با این که در گذشته نیز همیشه کسانی بوده اند که قدرتهای خود را به طريقه ای استثنایی به کار می گرفته اند ولی آنچه در آموزش ان ال پی در استان اصفهان تازگی دارد تحلیل علمی این تجارب و نحوه عملکرد این اشخاص استثنایی و قرار دادن این روشها در اختیار عموم است .در واقع NLP فراتر از یک روش درمانی نوین است .

نكته تازه ای که NLP به ما می آموزد این است که بدانیم دقيقا چه کاری باید انجام شود و آن کار را چگونه به انجام برسانیم.

آینده علم nlp چیست؟

اگر انسان بخواهد بدون دانش nlp زندگی کند،رفته رفته در طول سالها به نوعی تنگنای رفتاری می رسد که دست و پای او را می بندد و به او اجازه ی پیشرفت نمی دهد و او را در نهایت راهی بیمارستان میکند.
علم nlp پدید آمد تا انسان را از این تنگنا نجات دهد.
زیرا علم nlp یک راهنمای کامل استفاده از مغز و مدیریت فردی است و کسی که به زبان این دفترچه راهنما آشنا و مسلط باشدبه بهترین شیوه و با بهترین مدیریت از آن تنگنای رفتاری رهایی می یابد.
علم nlp تا ابد باقی خواهد ماندو فقط به دست نسل های بعدی بیشتر و بیشتر توسعه خواهد یافت و این همان تفاوت میان انسان و ماشین است.

تیپ های شخصیتی چیست؟

با شناخت تیپ شخصیتی خودمان به روش ایناگرام،جایگاه والایی برای خودمان بیابیم.
مثلا وقتی یه تیپ ۵ به روش اینیاگرام(دانشمند،محقق،گوشه گیر)به عنوان بازاریاب مشغول به کار شود مسلما نمی تواند موفقیتی را که یه تیپ ۳ به روش ایناگرام(بازیگر،رییس) در این زمینه دارد داشته باشد.
همین طور دانش و تمرکزی که یه تیپ ۵ دارد را یه تیپ ۳ هرگز ندارد.

 

 

تاثیر دانش آناگرام در زندگی امروزه و مدیریت ذهن

بعد از یادگیری علم آناگرام در زندگی که جدیدترین و علمی ترین روش شخصیت شناسی به روز امریکا و دنیاست چه اتفاقی برای ما می افتد؟
به نقاط ضعف و مثبت شخصیت خود پی میبریم. با نقشه ای که این علم گسترده به ما میدهد در راستای تعامل و رشد شخصی،اجتماعی،خانوادگی،شغلی گام برمیداریم.

و از همه مهم تر در صدد رفع تمامی موانع ذهنی مانند اعتماد بنفس ،عزت نفس،ابراز وجود در سطح فردی و اجتماعی که بسیار مهم است.
شما بعد از گذراندن دوره تکنسین به بسیاری از این مهارت ها می رسید.

 

موارد استفاده از علم nlp و nlp کاربردی

علم nlp در مرحله نخست به صورت آموزش تکنیک های nlp و تمرینات nlp روش هایی را در اختیار شخص قرار میدهدکه او بتواند در راستای ارتباطات و هدف های خانوادگی ،تحصیلی،شغلی و مالی دست یابد.سپس دانش nlp با آموختن روش هایی سبب میشود که فرد بتواند با استفاده از آنها اگر مانع ذهنی در مسیر پیشرفت هایش قرار دارد،شناسایی و برطرف کند.

رفته رفته مدیریت ذهن nlp کشفیات جدیدی را در زمینه ی ارتباطات و هدف سازی و همچنین رفع موانع ذهنی مانند فوبیاو … پدید آورد که بسیار موفقیت آمیز است.
و مدیریت ذهن nlp بازهم پیشرفت کرد و در زمینه ی تجارت و کار شیوه های خاصی ارائه داد که در پی آن رشته ی کوچینگ شکل گرفت.
مدیریت ذهن nlp امروز در زمینه ی تحصیلات،کار،ازدواج، و خلاصه تمام ابعاد زندگی ابزار مهم و موثری را در اختیار انسان قرار می دهد که به صورت معجزه آسایی سبب پیشرفت او می شود.

ارتباط موثر nlp با تکنیک های nlp

ان ال پی عبار ت است از توانایی پاسخ دادن اثر بخش به دیگران و نیز درک و محارم شمردن مدل دنیای آنها.
ارتباط موثر nlp یک حلقه استو این یعنی هرآنچه شما انجام می دهید بر دیگران و هرآنچه دیگران انجام می دهند بر شما تاثیر می گذارد؛چیزی غیر از این هم ممکن نیست.
بی آنکه بدانید هم اکنون دیگران را تحت تاثیر قرار داده اید،شما میتدانید انتخاب کنید که این تاثیر آگاهانه باشد یا ناآگاهانه.تکنیک های nlp خنثی هستند.اینکه چگونه و به چه منظوری از آنها استفاده کنیم به مهارت و مقاصد شما بستگی دارد.

مدرس دوره nlp اصفهان چه کسی است؟

آموزش ان ال پی در استان اصفهان

معرفی خانه ان ال پی اصفهان

خانه nlp ایران،با مدیریت آقای نیکبد داوری مربی و مستر nlp ،فعالیت خود را از سال 1392 در اصفهان آغاز کرده است. خانه nlp ایران،نمایندگی دکتر کوروش معدلی (کانون nlp  ایران ) در اصفهان می باشد و کلاس های آموزش ان ال پی در اصفهان را برگزار میکنند.

 

 

 

 

 

تاحالا برایت اتفاق افتاده که یه خاطره تلخ قدیمی یا حادثه بد همیشه و هرلحظه تو ذهنت هست و آزار دهنده شده؟ تا حالا برایت اتفاق افتاده که برای رسیدن به یه هدف،هدفسازی کنی،سخت تلاش کنی ولی بازهم به هدفت نرسی؟

تاحالا برایت اتفاق افتاده که یه تصمیمی در شرایط حساس بگیری،بعد از مدتی پشیمان شوی که چرا تصمیم منطقی تری نگرفتی؟ تاحالا برایت اتفاق افتاده که بخواهی در یه جلسه ای ابراز وجود کنی،ولی نتوانی؟

_چی میشه که در شرایط یکسان عده ای موفق و عده ای ناموفق میشن؟
آیا شده که به سمینارهای انگیزشی تشریف ببرید،چند روز تحت تاثیر قرار بگیرید و بعد مجددا بدون راهکار واقعی برگردیدسرجاتون؟؟؟

چندبار تاحالا اهدافتون را نوشتید اما نرسیدید بهش؟؟
آیا مثل خیلی ها خواستید رژیم بگیرید و گفتید از شنبه؟هنوز اون شنبه نیامده؟

nlp اصفهان یا برنامه ریزی عصبی کلامی علمی است که این ابزار قدرتمند را به شما میدهد.
تکنیک های ان.ال.پی مهارت های تان را که تاکنون برای خودتان ناشناخته بوده است،شکوفا میکند.

 

برخی از فراگیر های ان ال پی در استان اصفهان

آموزش ان ال پی در استان اصفهان

nlp چیست ؟

ان ال پی شیوه ای از تفکر را درمورد فرد و جهان پیرامون او پیشنهاد میدهد.برای بکار گیری ان ال پی نیازی نیست باورها و ارزش های خود را تغییر دهید،بلکه تنها باید کنجکاو و برای آزمایش کردن آماده باشید.

با روانشناسی موفقیت nlp راهکارها را کشف کنید.
بسیاری از راهکارهایی که برای دستیابی به نتایج متفاوت از آن ها استفاده میکنیم،به طور کامل ناخودآگاهند. ان ال پی به تاثیر راهکارها می اندیشد و اینکه چگونه می توانید آنها را به گونه ای تغییر دهید که نتایج متفاوتی به دست آورید و چگونه بر بهترین راهکارها مسلط باشید.

با استفاده از فنون nlp راهکارهای خود را تغییر دهید تا تغییری همیشگی و پویا در زندگی خود خلق کنید.
فنون nlp را می توان برای ایجاد تغییر در سطوح گوناگون بکاربرد.تکنیک های nlp و دانش nlp را حتی می توان به دیگران برای دسترسی به راهکارهای نوین برای کسب موفقیت های دلخواه معرفی کرد.

 

 

آموزش ان ال پی در استان اصفهان

ضمیرناخودآگاه nlp

ان ال پی برنامه های ذهنی شما را فاش میکند و کمکتان می کند تا دوباره ذهن ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنید و عادات خود را تغییر دهید.
در تکنیک های nlp ذهن ناخودآگاه از خوذاگاه شما مجزاست.درواقع ضمیرناخودآگاهnlp خانه ی باورها،انگیزه ها و رفتارهای شماست.
در روش nlp ،ذهن ناخودآگاه شماست که انجام دادن کارها را به شیوه ای نو فرا می گیرد و عادتی تازه در راستای تامین رفاه،امنیت و آسایش خود مهیا میکند.

ان ال پی در پی الگوهای روشمند و ارزشمندی قرار داردکه اساس رفتار را تشکیل می دهند.شما کاری را انجام می دهید که برای ایجاد نتایج ضروری است.بعد اصلاحات را انجام داده و کار را تاحد امکان ساده میکنید.
هدف ان ال پی افزایش آزادی و گزینه های در اختیار بشر است.

 

 

آموزش ان ال پی در اصفهان

 

دریافت کتاب صورتی nlp عملی 

برای آموزش ان ال پی در استان اصفهان میتوانید با شماره 09302033002 تماس بگیرید