تجربه دوره های حضوری ان ال پی اصفهان ( آقای حبیب بیگی )

تجربه دوره های حضوری ان ال پی اصفهان ( آقای جبیب بیگی )

در این ویدئو به بررسی تجربه دوره های حضوری ان ال پی اصفهان می پردازیم. آقای جبیب بیگی از دانشپذیران دوره های تکنسین ان ال پی (دوره مقدماتی nlp ) و ایناگرام در خانه ان ال پی ایران با مدیریت آقای محمد داوری مربی و مستر رسمی nlp  در اصفهان می باشند.

خانه ان ال پی ایران نمایندگی رسمی کانون ان ال پی ایران در استان اصفهان را دارد. این مرکز تنها موسسه ای است که ان ال پی استاندارد و آکادمیک ( که بنیان گذار آن در ایران دکتر کوروش معدلی هستند ) در استان اصفهان برگزار می کند.

برای آشنایی بیشتر درباره علم nlp  چیست و چه کاربردهایی دارد؟

آقای جبیب بیگی با رشته تحصیلی مهندسی عمران از دانشپذیران دوره های حضوری ان ال پی اصفهان با تدریس آقای محمد داوری مربی و مستر رسمی nlp در خانه nlp ایران هستند.

دانش ان ال پی هنر پرداختن به دنیای درون است.همان طور که ما انسان ها در دو دنیا زندگی می کنیم.یک دنیای بیرون و دوم دنیای درون خود است.یعنی چیزی که در درون ما می گذرد.

ما در دانش ان ال پی یاد میگیریم چطور بر دنیای درون مان تسلط داشته باشیم. چطور افکار و احساسات مان را به کنترل خود در آوریم.( هوش هیجانی EQ ) چرا اگر ما بتوانیم افکار و احساسات خودمان را کنترل کنیم مصداق این است که دنیای خودمان را به کنترل خود درآورده ایم.

در نظر داشتم در قالب این ویدئو به دوستان خوب و همراه پیشنهاد کنم که در این دوره های حضوری ان ال پی شرکت کنند.چون در این دوره  ها با یادگیری nlp ما یاد می گیریم چطور بر افکار و احساسات مان کنترل داشته باشیم و چطور آن ها را بنا به خواسته خودمان و اهداف مان کنترل کنیم.

یکی از مزایای این دوره های حضوری ان ال پی اصفهان با تعداد محدود افراد برگزار میشود و به نوعی به صورت نیمه خصوصی هست که با کیفیت بالای آموزشی و عملی همراه است.

موضوع دوم اینکه یادگیری nlp  نیاز به شرکت در دوره های حضوری ان ال پی دارد و نمی توان به صورت فایل صوتی nlp  یا کتاب nlp آموزش دید. تکنیک های nlp عملی هستند و  یادگیری nlp نیاز به شرکت در دوره حضوری  ان ال پی دارد تا بتوانید به این تکنیک های nlp مسلط شوید و در زندگی خود nlp کاربردی داشته باشید.

برای آشنایی با نظرات دیگر دانش پژوهان دوره های حضوری ان ال پی کانون ان ال پی اصفهان

5/5 ( 1 نظر )