تجربه دوره هیپنوتیزم اریکسونی در کانون ان ال پی اصفهان (آقای شریفی)

تجربه دوره هیپنوتیزم اریکسونی در کانون ان ال پی اصفهان

در این ویدئو جناب آقای حسین شریفی تجربه دوره هیپنوتیزم اریکسونی که در کانون ان ال پی اصفهان در تابستان 98 شرکت کرده اند را با شما دوست و همراه گرامی به اشتراک گذاشته اند.

آقای شریفی از ترسی که در نتیجه تجربیات دوران گذشته دوره همیشه همراه ایشان بوده و  حتی ناآگاهانه برایشان آزار دهنده نیز بوده است صحبت می کنند. ایشان مطرح می کنند که چطور با تکنیک بازگشت به گذشته که در دوره هیپنوتیزم اریکسونی در کانون ان ال پی اصفهان اموزش داده شده است. این تکنیک توسط دکتر کوروش معدلی برای ایشان اجرا می شود. آقای شریفی از نتیجه ای که انجام این تکنیک برای ایشان داشته بسیار راضی هستند چرا که مطابق بیانات خودشان در این پاییز ، ترس هایی که همیشه همرا ایشان و آزار دهنده بود دیگر برایشان آزار دهنده نیست.

 دوره هیپنوتیزم اریکسونی تابستان 98 در کانون ان ال پی اصفهان با تدریس دکتر کوروش معدلی و استاد محمد داوری مربی رسمی nlp برگزار شده است.

برای مشاهده تجربیات دیگر دانشپذیران دوره هیپنوتیزم اریکسونی در کانون ان ال پی اصفهان

هیپنوتیزم اریکسونی چیست ؟ چه کاربردی در زندگی ما می تواند داشته باشد؟

برای اشنایی با نابغه هیپنوتیزم کلامی میلتون اریکسون

هیپنوتیزم در بخش های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی هرگاه ما بخواهیم در رفتار و عملکرد یک فرد هر کارد انجام دهیم به اجبار بتوانیم از ضمیرناخودآگاه سوژه کمک بگیریم و از آنجا که هیپنوتیزم ابزار بسیار دقیق و موثری برای ارتباط مستقیم در ضمیرناخودآگاه می باشد پس در رابطه با هرگونه رفتار یا اصطلاحا (comportemant) ، می توانیم از هیپنوتیزم به عنوان یک وسیله استفاده نماییم.

استفاده علمی از هیپنوتیزم در جهت ایجاد یک برنامه ریزی ذهنی کاری است بسیار دقیق که نیازمند داشتن یک تخصص علمی در این رابطه می باشد و این تخصص علمی جز با دانستن علم و دانش کافی و یادگیری آن زیر نظر یک استاد متخصص به هیچ گونه دیگر نمی تواند به کار گرفته شود.

برای آشنایی با دوره هیپنوتیزم اریکسونی در کانون ان ال پی اصفهان

0/5 ( 0 نظر )