شیوه نوین NLP و تعادل بین جسم و ذهن با تکنیک های nlp

شیوه نوین NLP و  تعادل بین جسم و ذهن

در این ویدئو به شیوه نوین NLP و تعادل بین جسم و ذهن با تکنیک های  nlp می پردازیم.

 

با سیستم برنامه ریزی عصبی کلامی آشنا شدم و توانستم تصاویر ذهنی ام را تغییر بدهم و بتوانم ورزشم را توسعه بدهم و این سیستم از هنر رزمی را در ایران گسترش بدهم. سیستم عصبی کلامی به من در زندگی ام کمکهای زیادی کرده است و باعث شده است که قابلیتهایم را به طرز موثری افزایش بدهم.

هم تو زمینه فکری و هم تو زمینه ورزشی و بتوانم این سیستم از هنرهای ورزشی را در ایران ارتقا بدهم. سیستم عصبی کلامی کمک میکنه تا ما بتوانیم عمق تصاویر ذهنی مان را با تکنیکهایی متنوع تغییر بدهیم و بتوانیم قابلیتها و تواناییهایمان را افزایش بدهیم و از نیم کره های چپ و راست مان به نحو موثری استفاده کنیم و بتوانیم بین جسم و روح و ذهنمان در سیستم هنرهای رزمی تعادل ایجاد کنیم و به صورت مثمر ثمری کنترل کامل روی روح و جسم مان داشته باشیم.

فیلم راز پنهان ذهن محصول کانون ان ال پی ایران با مدیریت آقای دکتر کوروش معدلی در راستای ترویج فرهنگ فراگیری ان ال پی ( NLP ) تهیه و تدوین شده است. در این فیلم آموزنده با زبانی ساده برای همگان مفهوم ان ال پی را بیان می­کند.

در اینجا به عملکرد ضمیر ناخودآگاه انسان و یادگیری وی نسبت به پدیده های مختلف مانند: کار، ازدواج، تحصیل، ورزش و … می­پردازد و اشاره میکند که بخش بزرگی از رفتار ما تحت کنترل ضمیر ناخودآگاه است.

در اینجا قسمتهایی از این فیلم آموزنده را به صورت برش خورده، در اختیار شما بازدید کننده گرامی می­دهیم. شما می­توانید با دیدن این فیلم به نحوه برنامه­ ریزی ذهن پنهان یا ضمیر ناخودآگاه آشنا شوید و به عملکرد آن پی ببرید.

پس از دیدن فیلم برای آشنایی بیشتر، شما را دعوت می­کنم که در کلاسهای حضوری و استاندارد ان ال پی شرکت کنید تا به صورت کاملا علمی و عملی با علم ان ال پی آشنا شوید. با سرمایه ­گذاری روی خود و یادگیری nlp می­توانید سنگ محکی بر یادگیری­ های ناخودآگاه خود داشته باشید و هر جا که لازم هست، آن یادگیرها را اصلاح کنید. بدین ترتیب موفق­ تر در مسیر زندگی پیش روید. آینده دلخواه خود را تصور کنید و برای آن برنامه­ ریزی داشته باشید و با ابزارهایی که در این علم بدست میآورید، به راحتی به آنها برسید.

همانطور که در قسمت 10 فیلم، جناب آقای مکس وسارد (پروفسور دانشکده پزشکی پاریس، متخصص عصب شناسی، مربی ارشد بین المللی NLP) ان ال پی را پلی به سوی موفقیت معرفی می­کند.

برای مشاهده تجربیات فراگیران دوره NLP در کانون nlp اصفهان اینجا کلیک کنید.

برای تهیه فیلم کامل راز پنهان ذهن به سایت کانون ان ال پی ایران رجوع کنید.

0/5 ( 0 نظر )