ابزار کاربردی NLP در محاسبه پیوسته اطلاعات ورودی به ذهن ما

ابزار کاربردی NLP در محاسبه پیوسته اطلاعات ورودی به ذهن ما

ابزار کاربردی NLP در محاسبه پیوسته اطلاعات ورودی به ذهن ما بسیار مناسب و مفید میباشد. قبل از اینکه بخواهید از قانون جذب استفاده کنید، باید بدانید چه اتفاقاتی در ذهن شما رخ میدهد؟ ذهن شما یک محاسبه گر بسیار بزرگ و دقیق هست و آن محاسبه اش را بر اساس اطلاعاتی انجام میدهد که از محیط به درونش وارد میشه. در طول شبانه روز میلیونها اطلاعات وارد ذهن انسان میشه. هر پدیده ای میتونه یک اطلاعات ورودی باشه برای مغز شما.

روزنامه ها، تلویزیون، مردم، همگی منابعی هستند که این اطلاعات را وارد ذهن شما میکنند و ذهن شما بر اساس این اطلاعات محاسبه ها و مقایسه ها را انجام میدهد. آن میتواند تشخیص بدهد که چه چیزی برایش خطرناک هست؟ یا چه چیزی برایش خوب هست؟ تفاوت بین بد و خوب را خیلی خوب تشخیص میدهد و ذهن شما بر اساس این محاسبات میتونه تشخیص بده که شما به چه چیزهایی نیاز دارید؟ چقدر موفقیت یا چقدر پول؟

فیلم راز پنهان ذهن محصول کانون ان ال پی ایران با مدیریت آقای دکتر کوروش معدلی در راستای ترویج فرهنگ فراگیری ان ال پی تهیه و تدوین شده است. در این فیلم آموزنده با زبانی ساده برای همگان مفهوم ان ال پی را بیان می­کند.

علم ان ال پی را آقایان ریچارد بندلر و جان گریندر به دنیا معرفی کردند.برنامه ریزی عصبی کلامی گامی بسیار نو در مشاوره و روان شناسی و خود شناسی برداشت.چرا که بسیاری از مسائلی که در روان شناسی کلاسیک به هفته ها و ماه ها زمان نیاز داشت تا حل شود با یادگیری ان ال پی با یک یا چند جلسه یک ساعته قابل حل شدن هستند.

در دانش ان ال پی شما با ضمیرناخودآگاه خود آشنا میشوید و نحوه ار تباط با آن را آموزش می بینید.در این دانش نیازی به دانستن مضمون مسئله نیست و شما با مدیریت احساسات و هیجانات خود افکار خود را نیز مدیریت می کنید.ضمیر ناخودآگاه انسان مسئول بیش از  80 درصد رفتارهای ما می باشد و ما از این موضوع آگاه نیستیم.

در اینجا به عملکرد ضمیر ناخودآگاه انسان و یادگیری وی نسبت به پدیده های مختلف مانند: کار، ازدواج، تحصیل، ورزش و … می­پردازد و اشاره میکند که بخش بزرگی از رفتار ما تحت کنترل ضمیر ناخودآگاه است.

در اینجا قسمتهایی از این فیلم آموزنده را به صورت برش خورده، در اختیار شما بازدید کننده گرامی می­دهیم. شما می­توانید با دیدن این فیلم به نحوه برنامه­ ریزی ذهن پنهان یا ضمیر ناخودآگاه آشنا شوید و به عملکرد آن پی ببرید.

پس از دیدن فیلم برای آشنایی بیشتر، شما را دعوت می­کنم که در کلاس های حضوری و استاندارد ان ال پی شرکت کنید تا به صورت کاملا علمی و عملی با علم ان ال پی آشنا شوید. با سرمایه­ گذاری روی خود و یادگیری ان ال پی می­توانید سنگ محکی بر یادگیری­ های ناخودآگاه خود داشته باشید و هر جا که لازم هست، آن یادگیرها را اصلاح کنید. بدین ترتیب موفق­ تر در مسیر زندگی پیش روید. آینده دلخواه خود را تصور کنید و برای آن برنامه­ ریزی داشته باشید و با ابزارهایی که در این علم بدست می­آورید، به راحتی به آنها برسید.

اگر قسمت قبل ویدئو ، NLP  کسب رضایت و خشنودی درونی، را مشاهده نکردید. اینجا کلیک کنید.

همانطور که در قسمت 10 فیلم، جناب آقای مکس وسارد (پروفسور دانشکده پزشکی پاریس، متخصص عصب شناسی، مربی ارشد بین المللی NLP) ان ال پی را پلی به سوی موفقیت معرفی می­کند.

برای تهیه فیلم کامل راز پنهان ذهن به سایت کانون ان ال پی ایران مراجعه کنید.

برای مشاهده تجربیات فراگیران دوره NLP در کانون ان ال پی اصفهان اینجا کلیک کنید.

 

0/5 ( 0 نظر )