ان ال پی و ترس های انسان امروزی با شرایط اجتماعی ویروس کرونا

ان ال پی و ترس های انسان امروزی با شرایط اجتماعی ویروس کرونا

در این ویدئو با صدای استاد محمد داوری مربی و مستر رسمی nlp می شنویم که با شرایط اجتماعی کرونا ویروس چطور ان ال پی و ترس های انسان امروزی مدیریت می شود.

ضمیر ناخوداگاه انسان که کنترل کننده رفتارهای ناخودآگاه ماست، ابتدا با یک تصویر سپس با یک صدای درونی و نهایتا با یک حس با ما ارتباط برقرار می کند تا بدین ترتیب بتواند امنیت و آسایش و رفاه ما را تامین کند.

ان ال پی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

انسان با چهار حس اصلی غم ،شادی ،ترس ،عصبانیت به دنیا می آید و هرکدام از این حس ها دارای پیام و مفهوم خاص خود هستند، وقتی که انسان با پدیده هایی روبه رو می شود که در رابطه با آن پدیده اطلاعات لازم و کافی را ندارد، ضمیر ناخودآگاه برای حفظ امنیت و آسایش و رفاه با یک حس ترس با ما ارتباط برقرار می کند همانند وقتی که در یک اتاق تاریک قدم می گذاریم و دچار ترس می شویم.

بعضی بعد از شکست عاطفی به جای کمک به خودش برای بیرون آمدن از آن حالت خراب، دائما آهنگ غمگین گوش می کند و وقتی خیلی ناراحت و غمگین هست سیگار میکشد، مشروب می خورد، از مشکلاتش فرار می کند به جای حل کردن انها و یا اینکه به آدم های مختلف گزارش مشکلاتش را میدهد.

وقتی می ترسد، غمگین یا عصبانی هست و … به جای پیدا کردن راه حل و کمک گرفتن حرفه ای در مسائل اش غرق می شود و امیدش را از دست می دهد.

این انسان دائم درگیر الگوهای فکری و  رفتاری گذشته اش هست در صورتی که راه حل های زیادی در درونش هست و می تواند با کمک گرفتن از متخصص از این دور باطل بیرون بیاید و زندگی اش را بسازد . تنها با این شرط که بخواهد آن زمان راه حل هم میرسد.

برای اشنایی با دوره های حضوری و غیرحضوری ان ال پی در اصفهان

در این ویدئو با صدای استاد محمد داوری مربی و مستر رسمی nlp  شنیدیم که با شرایط اجتماعی کرونا ویروس چطور ان ال پی و ترس های انسان امروزی مدیریت می شود.

0/5 ( 0 نظر )