NLP وافزایش رضایتمندی ما از زندگی شخصی و اجتماعی

NLP و افزایش رضایتمندی ما از زندگی

در این ویدئو با صدای استاد محمد داوری مربی و مستر رسمی nlp می شنویم که چطور علم هزاره سوم NLP وافزایش رضایتمندی ما از زندگی شخصی و اجتماعی را باعث می شود.

انسان پیوسته به دنبال یک خود برتر و رسیدن به رضایت درونی است. این چیزی است که انسان های غار نشین اولیه را به انسان های متمدن امروزی تبدیل کرده است. این خود برتر می تواند تحصیلات عالی، موقعیت اجتماعی بهتر،شغل بهتر،منزل بزرگتر یا هرچیز دیگری باشد تا در نهایت انسان رضایت درونی بیشتری را در زندگی کسب کند. اما سوال این است که چگونه می توانیم به این رضایت درونی برسیم؟

یکی از روش ها روش سعی و خطاست که هزینه زیادی را بر انسان تحمیل می کند. اما روش دیگر استفاده از علوم هزاره سوم یا NLP ( برنامه ریزی عصبی کلامی ) است.  با همکاری و هماهنگی بین ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه به صورت علمی و عملی می توانیم به بهترین نحو به خود برتر و رضایت درونی در زندگی برسیم.

ان ال پی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ 

همان طور که شخص بی سوادی که در یک روستای دورافتاده در کنار دوستان شبیه خود زندگی می کند تا قبل از ورود به  یک شهر بزرگ نیازی به یادگیری خواندن و نوشتن ندارد و به محض زندگی در کنار باسوادان این نیاز را پیدا می کند، ما نیز برای موفق شدن در ابعاد مختلف زندگی باید سواد و مهارت های زندگی را با الگو برداری از طرز تفکر، باورها و سبک زندگی  افراد موفق در دنیا بیاموزیم.

انسان امروز دیگر فرصت سعی و خطا برای تجربه کردن ندارد. دانش ان ال پی این امکان را برای همه ما به وجود می آورد. ما تمی توانیم این دانش جذاب را یاد نگیریم و به تعادل برسیم.

در این ویدئو و مقاله، با صدای استاد محمد داوری مربی و مستر رسمی nlp  شنیدیم که چطور علم هزاره سوم NLP وافزایش رضایتمندی ما از زندگی شخصی و اجتماعی را باعث می شود.

 

0/5 ( 0 نظر )