قدرت NLP در کنترل و پردازش اطلاعات ورودی در مدیریت ذهن nlp

قدرت NLP در کنترل و پردازش اطلاعات ورودی در مدیریت ذهن nlp

در این ویدئو به قدرت NLP در کنترل و پردازش اطلاعات ورودی در مدیریت ذهن nlp می پردازیم.

 

پس باید توجه داشته باشیم چه نوع اطلاعاتی وارد ذهن انسان میشه؟ چطور پردازش میشه بر اساس الگوها و محاسبات ذهنی؟ با یک هوشیاری فوق العاده یا اصطلاحا تیز حسی، به محاسبات ذهن بپردازیم. ببینیم در ذهن چه میگذره؟ و به الگوهای ذهنی خودمان هم توجه داشته باشیم. ببینیم از نظر کمی و کیفی هر پدیده ای برای ما چطور معنا پیدا میکنه؟

الگوی ذهنی ما راجع به خانه چیست؟ راجع به خودرو چیست؟ راجع به تحصیلات چیست؟ و به همین ترتیب برای ما بقیه مسائل؟ اگر همه این موارد را در نظر بگیرید که خیلی راحت میتوانید به آن دست پیدا بکنید و مهارت لازم را پیدا بکنید. شما یک برنامه ریز عصبی کلامی هستید. در اینجا است برکت خدا هم با شما همراهی خواهد شد و به آن چیزی که میخواهید میرسید.

فیلم راز پنهان ذهن محصول کانون ان ال پی ایران با مدیریت آقای دکتر کوروش معدلی در راستای ترویج فرهنگ فراگیری ان ال پی ( NLP ) تهیه و تدوین شده است. در این فیلم آموزنده با زبانی ساده برای همگان مفهوم ان ال پی را بیان می­کند.

در اینجا به عملکرد ضمیر ناخودآگاه انسان و یادگیری وی نسبت به پدیده های مختلف مانند: کار، ازدواج، تحصیل، ورزش و … می­پردازد و اشاره میکند که بخش بزرگی از رفتار ما تحت کنترل ضمیر ناخودآگاه است.

در اینجا قسمتهایی از این فیلم آموزنده را به صورت برش خورده، در اختیار شما بازدید کننده گرامی می­دهیم. شما می­توانید با دیدن این فیلم به نحوه برنامه­ ریزی ذهن پنهان یا ضمیر ناخودآگاه آشنا شوید و به عملکرد آن پی ببرید.

پس از دیدن فیلم برای آشنایی بیشتر، شما را دعوت می­کنم که در کلاسهای حضوری و استاندارد ان ال پی شرکت کنید تا به صورت کاملا علمی و عملی با علم ان ال پی آشنا شوید. با سرمایه ­گذاری روی خود و یادگیری nlp می­توانید سنگ محکی بر یادگیری­ های ناخودآگاه خود داشته باشید و هر جا که لازم هست، آن یادگیرها را اصلاح کنید. بدین ترتیب موفق­ تر در مسیر زندگی پیش روید. آینده دلخواه خود را تصور کنید و برای آن برنامه­ ریزی داشته باشید و با ابزارهایی که در این علم بدست میآورید، به راحتی به آنها برسید.

همانطور که در قسمت 10 فیلم، جناب آقای مکس وسارد (پروفسور دانشکده پزشکی پاریس، متخصص عصب شناسی، مربی ارشد بین المللی NLP) ان ال پی را پلی به سوی موفقیت معرفی می­کند.

برای مشاهده تجربیات فراگیران دوره NLP در کانون nlp اصفهان اینجا کلیک کنید.

برای تهیه فیلم کامل راز پنهان ذهن به سایت کانون ان ال پی ایران رجوع کنید.

0/5 ( 0 نظر )