کاربرد هیپنوتیزم اریکسونی در زندگی (تجربه آقای اکبری )

کاربرد هیپنوتیزم اریکسونی در زندگی (تجربه آقای اکبری )

در این ویدئو کاربرد هیپنوتیزم اریکسونی در زندگی را از زبان آقای حسن اکبری از دانشپذیران دوره هیپنوتیزم اریکسونی که در تابستان 98 در کانون ان ال پی اصفهان با تدریس دکتر کوروش معدلی و استاد محمد داوری مربی و مستر رسمی nlp در اصفهان برگزار شد می شنویم.

برای آشنایی با نابغه هیپنوتیزم درمانی میلتون اریکسون

برای آشنایی با هیپنوتیزم اریکسونی چیست؟ و دوره هیپنوتیزم اریکسونی در کانون ان ال پی اصفهان

آقای اکبری بیان می کنند که چطور با تکنیک های هیپنوتیزم اریکسونی توانستد سیکل و کیفیت خواب خود را ارتقا بدهند. اینکه چطور با  یادگیری هیپنوتیزم اریکسونی برنامه های زندگی خود را تغییر داده اند و در راستای دستیابی به اهداف خود گام برمیدارند.

هم چنین ایشان بیان می کنند که چطور با یادگیری تکنیک انتقال درد در  این دوره  و کاربرد این تکنیک در زندگی در موارد اورژانسی در زندگی خود و دیگران تحت مدیریت خود کنترل کنند.

همین طور ایشان از تکنیک هایی که در دوره هیپنوتیزم اریکسونی آموزش دیده اند صحبت می کنند و کاربرد هیپنوتیزم اریکسونی در زندگی شخصی و اجتماعی شان را بیان می کنند.تکنیک هایی برای تقویت اعتماد به نفس ، غلبه بر ترس ها ، تغییر در برنامه ریزی های زندگی در راستای دستیابی به اهداف و رسیدن به شرایط مطلوب تر.

با یادگیری تکنیک های nlp و تمرینات nlp  می توانید به اطرافیان خود و خودتان کمک کنید تا زندگی بهتری داشته باشید. در پایان ایشان به همراهان گرامی پیشنهاد می کنند که حتما در دوره هیپنوتیزم اریکسونی و دوره های حضوری ان ال پی که در کانون ان ال پی اصفهان برگزار می شود شرکت کنند و از نتایج مثبت آن در زندگی بهر ببرند.

برای اشنایی بیشتر درباره تمرینات nlp و تکنیک های nlp و آشنایی با دانش nlp به شما همراه گرامی پیشنهاد می کنیم تا کتاب صوتی nlp عملی از دکتر کوروش معدلی را به صورت رایگان دانلود کنید و بشنوید. البته لازم به ذکر است ان ال پی ،علمی است که نیاز به مهارت ورزی در تکنیک ها دارد و شما همراه گرامی با شرکت در دوره های حضوری ان ال پی در کانون ان ال پی اصفهان به صورت علمی و عملی با یادگیری nlp  در زندگی شخصی و اجتماعی خود و اطرافیان تان تغییرات مثبت ایجاد کنید.

5/5 ( 1 نظر )