0

کتاب کاربرد NLP روان شناسی در زندگی عادی جلد اول

کتاب کاربرد NLP روان شناسی در زندگی عادی جلد اول

در این مقاله قصد داریم به معرفی کتاب کاربرد NLP روان شناسی در زندگی عادی جلد اول با نویسندگی : کنیره آندریاس و استیو آندریاس با مترجمی : مهدی مجردزاده کرمانی از انتشارات : موسسه فرهنگی راه بین بپردازیم.

در ادامه بخش هایی از کتاب کاربرد NLP روان شناسی در زندگی عادی جلد اول را با هم مطالعه می کنیم.

HEART OF THE MIND

این کتاب به شما کمک می کند که رمزهای دانش نوین ان.ال.پی NLP را دریابید و از شیوه های شگفت آور و سریع آن برای هر گونه تغییر، مثلا برطرف کردن ترسهای واهی یا خاطره های تلخ ترک سیگار، رفع وسواس، آلرژی، کاهش وزن، مقابله با بیماریها و دهها مورد دیگر بهره مند شوید. نویسندگان در تمام مراحل راهنما و همراهتان خواهند بود و شما را قدم به قدم در تجارب عجیب و واقعی خود شریک خواهند کرد.

برای آشنایی با nlp چیست و چه کاربردهایی دارد؟

در رشته nlp  یا دانش nlp اصل مطلب این است که ما اشياء و امور را در ذهن خود چگونه می بینیم، یا می شنویم ، یا حس و لمس می کنیم که معمولا مجموعه ی اینها «تفکر» نامیده می شود. از این جا معلوم می شود که چرا بعضیها برای انجام یک کار ساده، مثلا سخن گفتن در جمع با گرفتن قرار ملاقات از طرف مقابل دچار زحمت و ترس می شوند، در حالی که بعضی دیگر از انجام همین کارها انرژی می گیرند.

امروزه ما می دانیم که چگونه طرز تفکر اشخاص را کشف کنیم و این کار را با چنان دقتی انجام دهیم که بتوانیم با توجه به آن، مهارتها و توانایی های فرد را فرا بگیریم و این دستاورد واقعا تازه را مدیون دانش ان ال پی  هستیم. وقتی یاد گرفتیم که درباره اشیا و امور، مانند فرد دیگری فکر کنیم، خود به خود احساسها و واکنشهای ما هم شبیه او می شود. وقتی بتوانیم به طرز تفکر و احساسهای خود پی ببریم، می توانیم از این توانایی در حل مسائل دشوار زندگی استفاده کنیم

در طول این کتاب، گویی شما در صندلی ردیف جلو نشسته اید و از نزدیک، شاهد و ناظر تغییرهایی هستید که به کمک دانش ان ال پی در اشخاص پدید می آید و زندگی آنان را بهتر می سازد. نمونه هایی که در این کتاب، ذکر کرده ایم، همه کسانی بوده اند که در سمینارهای ما شرکت و یا به طور خصوصی به ما مراجعه کرده اند. در بسیاری از موارد ناگزیر، نام اشخاص و اطلاعاتی را که ممکن بود موجب شناسایی آن اشخاص شود، تغییر داده ایم.

در هریک از موارد، کلبات کارهای انجام شده را تشریح و نظرها و شیوه های اصلی را که راهنمای ما بوده اند، بیان کرده ایم. اما توقع تعليم جزئیات را نداشته باشید. ما به شما توصیه میکنیم که شیوه های این کتاب را امتحان کنید.

اگر مصمم به یادگیری تکنیک های  nlp  و شیوه های ان ال پی هستید توصیه و تاکید می کنیم که حتما در دوره های عملی nlp و آکادمیک شرکت کنید.