0

کتاب زندانیان باور راهنمای کاربردی تغییر باورها از نگرش علم nlp

کتاب زندانیان باور راهنمایی کاربردی برای تغییرر باورها در نگرش علم nlp

در این مقاله قصد داریم به صورت خیلی مختصر به معرفی کتاب زندانیان باور که راهنمایی کاربردی در تغییر باورها از نگرش علم nlp است بپردازیم. کتاب زندانیان باور به نویسندگی  ماتیو مک کی و پاتریک فانینگ و مترجمی خانم زهرا اندوز از انتشارات : ذهن آویز می باشد.

برای مطالعه بیشتر درباره بنیان گذاران علم nlp پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید.

در ادامه مختصری درباره نویسندگان کتاب زندانیان باور توضیح می دهیم.

ماتیو مک کی سرپرست انجمن درمانهای کوتاه مدت و مراکز خدمات روان شناختی هاید آشبوری در سانفرانسیسکو است. او با کمک همکاران خود شش کتاب از جمله آرامش آموزی و کاهش استرس، افکار و احساسات، پیامها، طلاق، عزت نفس و خشم مخرب را به رشته تألیف درآورده است.

وی مدرک دکترای روانشناسی بالینی خود را از دانشکده روانشناسی حرفه ای کالیفرنیا دریافت کرد. دکتر ماتیو مک کی در حوزه رفتاری – شناختی و در زمينه افسردگی، اضطراب و خشم کار می کند.

پاتریک فانینگ نویسنده ای حرفه ای در حوزه مسائل بهداشت روانی است. از او قبلا کتابهای استفاده از تصویر سازی ذهنی برای تغییر راهنمای بالینی استفاده از قدرت تجسم برای بهبود خود و کنترل درد و وزن به چاپ رسیده است. او همچنین به همراه ماتیو مک کی کتابهای افکار و احساسات، پیامها و عزت نفس را نوشته است.

” این کتاب به افراد کمک می کند تا باورهای مرکزی خود را بشناسند و آنها را تغییر دهند. کتاب حاضر رویکردی نوین را ارائه می دهد که توانایی کمک به افراد زیادی را دارد، آنهایی که زندگی شان در زیر سایه باورهای منفی شان درباره خود و جهان تیره و تار شده است.”

دکتر مارتا دیویس، روانشناس،گروه روانپزشکی دانشکده پزشکی،سانتا کلارا، کالیفرنیا

برای اشنایی با علم nlp و مطالعه بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم مقاله ضمیرناخودآگاه nlp را مطالعه کنید.