0

کتاب درجا زدن ممنوع جان مکسول و خلاصه آن_صوتی

کتاب درجا زدن ممنوع که نوشته جان سی مکسول کتابی که هر شخص باید حداقل یک بار آن را بخواند. توسعه فردی تحقق رویاها موفقیت در زندگی داشتن ثروت خواسته همه انسان هاست. نویسنده در این کتاب راهکارهایی به خواننده ارائه می کند که به کمک آن بتواند زندگی خود را تغییر دهد و مسیر رشد فردی خود را پیدا کند. مسیری که انتها ندارد بنابراین هر شخصی حتی آنان که فکر می کنم به موفقیت رسیدن و از شرایط خود راضی هستند نیز به مطالعه این کتاب نیاز دارند


این کتاب مناسب کسانی است که می خواهند تغییری در زندگی شان به وجود آورند یا اینکه احساس می کنند نیاز به رشد و ترقی ندارد.
جان مکسول ، نویسنده کتاب که مربی و سخنران آمریکایی تاکنون بالغ بر ۲۴ میلیون عنوان کتاب که به ۵۰ زبان مختلف در سراسر دنیاترجمه و به فروش رسیده است ،دارد. مکس بلفرد شماره یک رهبری آمریکا نامیده می شود.


کتاب درجا زدن ممنوع در ۱۵ فصل تهیه شده است
فصل اول : قانون خواستن
فصل دوم : قانون آگاهی
فصل سوم : قانون آینه
فصل چهارم : قانون تعامل
فصل پنجم : قانون پشت کار
فصل ششم : قانون محیط
فصل هفتم : قانون برنامه ریزی
فصل هشتم : قانون رنج
فصل نهم : قانون نردبان
فصل دهم : قانون کشسانی
فصل یازدهم : قانون داد و ستد
فصل دوازدهم : قانون کنجکاوی
فصل سیزدهم : قانون الگوبرداری
فصل چهاردهم : قانون شکوفایی
فصل پانزدهم : قانون خدمت رسانی

ان ال پی چیست و چرا باید بیاموزیم


نویسنده در کتاب درجا زدن ممنوع می‌گوید برای اینکه در زندگی همیشه در حال رشد و پیشرفت باشید باید از منطقه امن خود بیرون بیایید و رویاهای بزرگ در سر بپرورانید و ریسک پذیر باشید. البته رویاپردازی به تنهایی کافی نیست تغییرات واقعی به آهستگی و به مرور زمان رخ می دهند و به تلاش و تعهد نیاز دارند در واقع شما زمان می توانید به رویاهای تان را تحقق بخشید که هر روز در راستای آنها قدمی بردارید. با مطالعه کتاب درجا زدن ممنوع یاد میگیرید که چگونه از پس چالش‌هایی که برای خود تعیین می‌کنید بر بیاید و چگونه حتی در لحظات آزار دهنده ای که امیدی به پیشرفت بهبودی ندارید پایداری نشان دهید و دست از تلاش برندارید.
راهکارهای این کتاب شما را در رسیدن به رویاهای تان یاری میکند.با به کاربردن نکات این کتاب در زندگی روزانه خود توانایی های بالقوه وجودی خود را درک کنید و دیگر هیچ وقت در زندگی درجا نزنید.

خلاصه کتاب خودت را به فنا نده


رشد واقعی فرایندی آرام گام به گام و اغلب ناامیدکننده است. در مسیر رشد فردی نمی توانید انتظار داشته باشید که نتیجه آن ای تلاش هایتان را ببینید و به همین خاطر به صبر و استقامت بسیاری نیاز دارید. برای اینکه بتوانید انگیزه تان را بالا نگه دارید و در مسیر رشد فردی خود ثابت قدم باشید همیشه اهداف تان را در نظر به یاد آورید و روزی را مجسم کنید که به آنها رسیده اید. این نکته را به یاد داشته باشید که هر چقدر اهدافتان بزرگتر و تاثیر گذار تر باشد زمان و زحمت بیشتری برای تحقق آن لازم است. رشد آرام و تدریجی شاید مانند فیلم ها برایتان احساس هیجان نکند اما در عوض ارمغان بهتری دارد زمانی که شما در مسیر رشد فردی تان پیش می روید هر روز طعم شیرین تلاش برای رویاهایتان را می‌کشید و میدانی در نهایت به چیزی می رسید که به آن شور و اشتیاق دارید و مسلما این احساس هیجان موقتی خیلی ارزشمندتر است.


برای رشد واقعی باید به دیگران کمک کنید موفقیت یا شکست ما تنها به خودمان مربوط نمی شود زیرا همواره خانواده اساتید دوستان و همکارانی داریم که ما را حمایت می‌کنند و از کارهای ما تاثیر می پذیرند برای اینکه بتوانید کمک موثری به دیگران بکنید از خود این سوال را بپرسید دوست دارم دیگران چه کارهایی برایم انجام دهند پس از پاسخگویی به این سوال خودتان آن کارها را برای دیگران انجام دهید این کار را می توانید در تمام جنبه های زندگی تان انجام دهید.

پیشنهاد کتاب درجا زدن ممنوع به شما : همیشه مانند یک فرد مبتدی آماده یادگیری باشید.