0

کتاب برنامه ریزی عصبی زبانی (ان.ال.پیNLP) از جوزف اکانر و جان سیمور

کتاب برنامه ریزی عصبی زبانی (ان.ال.پیNLP) از جوزف اکانر و جان سیمور

کتاب برنامه ریزی عصبی زبانی (ان.ال.پیNLP) با نویسندگی جوزف اکانر و جان سیمور و مترجمی خانم  لیلا وطن دوست  از انتشارات نشر ارسباران ،که در راستای تقویت مهارت های روان شناختی برای شناختن و تاثیر گذاشتن بر مردم می باشد.

در ادامه بخش هایی هرچند مختصر از کتاب برنامه ریزی عصبی زبانی (ان.ال.پیNLP) را با هم مطالعه می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر درباره nlp چیست و چه کاربردهایی دارد؟

منظور از ان ال پیNLP چیست؟ چه ایده هایی در ورای این عنوان نهفته است؟ این کتاب به این مسئله می پردازد که برخی افراد چگونه در هر زمینه ای بهترین می شوند. همچنین، این الگوها را به دیگران نیز می آموزد.

ان.ال.پی NLP عبارت است از هنر و علم تعالی فردی. هنر از این بابت که هر فرد، شخصیت و سبک منحصر به فرد خود را در هر آنچه انجام می دهد، به کار می گمارد و این امر هرگز با کلمات یا تکنیک ها قابل بیان نیست.

علم از این بابت که در ان.ال.پی NLP روش و فرایندی وجود دارد که الگوهای مورد استفاده توسط برجسته ترین افراد در هر زمینه ای را کشف می کند.

قاعدتا این افراد منظور دستیابی به نتایج مطلوب، این الگوها را به کار می گمارند. به این فرایند، مدل سازی گفته می شود.

از الگوها، مهارت ها و تکنیک های کشف شده نیز به طور فزاینده ای در امور مشاوره، آموزش و کسب و کار استفاده می شود. بدین طریق در برقراری ارتباط اثربخش تر، رشد شخصی و یادگیری سریع، موفق تر عمل می کنیم.

آیا تا به حال کاری را آنقدر اثربخش و گیرا انجام داده اید که نفس خودتان هم بند بیاید؟ آیا تا به حال از کاری که انجام داده اید آنقدر خوشحال بوده اید که خودتان هم تعجب کنید ،چگونه آن را انجام داده اید؟