0

کتاب 5 دقیقه ان.ال.پی NLP با نویسندگی کارولین بویز

در این مقاله قصد داریم به معرفی کتاب 5 دقیقه ان.ال.پی با نویسندگی کارولین بویز و  مترجمی خانم مریم ملکوتی از انتشارات : نسل نو اندیش بپردازیم.

چرا  کتاب 5 دقیقه ان.ال.پی را می خوانید؟

ان.ال.پی NLP ” فنونی را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید نتایجی نو خلق کنید. شاید مایل باشید ارتباطات بهتری برقرار کنید و از زندگی تان بیشتر لذت ببرید یا در صدد هستید زندگی اجتماعی بهتر با موفقیت شغلی کسب کنید.

شاید هم می خواهید پول بیشتری در آورید یا آن که خود را از شر عادت یا ترس رها کنید یا در واقع می خواهید خودتان را بهتر و بیشتر بشناسید شاید در زندگی روزمره و قراردادی موفق باشید اما هنوز چیزهایی وجود دارند که می خواهید در خودتان تغییرشان بدهید. در این راستا می توانید از «ان ال پی NLP» به عنوان راهنما و مربی کمک بگیرید تا به موفقیت و شادی دست یابید.

می توانید از «ان ال پیNLP» برای هدایت همکارانتان در امر فروش و ایجاد ارتباطات بهتر و مدیریت سازمانتان استفاده کنید.

برای آشنایی بیشتر درباره nlp چیست و چه کاربردهایی دارد؟

در ادامه بخش هایی از کتاب 5 دقیقه ان.ال.پی NLP را با هم مطالعه می کنیم.

ان ال پی چگونه عمل می کند؟

شاید در زندگی روزمره و قراردادی موفق باشید اما هنوز چیزهایی وجود دارند که می خواهید در خودتان تغییرشان بدهید. در این راستا می توانید از «ان ال پی» به عنوان راهنما و مربی کمک بگیرید تا به موفقیت و شادی دست یابید. می توانید از “ان ال پی” برای هدایت همکارانشان امر فروش و ایجاد ارتباطات بهتر و مدیریت سازمانتان استفاده کنید

در نگرش «ان ال پی»، افراد برتری که در هر زمینه موفق می شوند به نتایج مطلوب دست یابند، الگوی شما معرفی می شوند. البته دامنه ی آن، چیزی مفصل تر از این حرفهاست چون در واقع، مجموعه ای از فنون عملی را به شما ارائه می دهد که می توانید آنها را یاد بگیرید و در همه ی زمینه های زندگی تان به کار ببرید

پایه ی “ان ال پی “بر این امر استوار است که هر کسی بنا پر پیروی از شیوه ای خاص توانسته به نتایج دست پیدا کند. ان ال پی، طرز رفتار و تفکر فرد را تجزیه و تحلیل می کند تا الگویی عالی برای دیگران ارائه دهد. بعد به شما آموزش می دهد چگونه از این الگو برای ایجاد الگوهای موفقیت آمیز دیگر در زندگی خود استفاده کنید تا به موفقیتهای مورد نظر خویش دست یابید ان ال پی، به شما کمک می کند تا از استعدادهای بالقوهی خود بهره مند شوید، دیدگاهی هدفمند و تو بیایید، هدفداری کنید و به اهدافتان دست یابید.

نحوه ی استفاده از این کتاب این کتاب

درباره ی «ان ال پی» مناسب تمام کسانی است که می خواهند مطالبی در این باره بیاموزند. در ابتدا اصول پایه، سپس فنون حذف موانع و سپس حرکت به سوی موفقیت توضیح داده می شوند. تمرین هایی در کل کتاب وجود دارند که می توانید با استفاده از آنها فنون «ان ال پی» را آسان تر به کار ببرید.

هدف کتاب این است که از مهارت های تازه ی خود برای بهبود زندگی تان بهره گیرید. می توانید بلافاصله از این مهارت ها استفاده کنید. همه ی آنها با دقت بررسی و امتحان شده اند و کاربرد دارند. هرچه بیشتر آنها را تمرین کنید، بهتر است. در طی مطالعه ی کتاب، تمرینها را انجام دهید، با این کار بهتر می توانید همه چیز را درک کنید و بفهمید. – مهم تر این که «ان ال پی» یعنی امتحان و لذت بردن از چیزهای نو، پس امیدوارم اوقات خوشی را پیش رو داشته باشید.

برای آشنایی با تجربیات فراگیران دوره های nlp در کانون ان ال پی اصفهان