0

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید از جفری یانگ و خلاصه آن_صوتی

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید از جفری یانگ با این کتاب می توانید روانکاو خودتان باشید. نویسندگان این کتاب بر این باورند که ریشه تمام مشکلات سردرگمی ها و انتخاب های اشتباه انسان به گذشته و باز می گردد.


کتاب زندگی خودرا دوباره بیافرینید به الگوهای تکرارشونده اشاره می کند که به طور ناخودآگاه بروز می دهید. نویسندگان این کتاب بر این باورند که شخصیت کنونی شما به عنوان یک بزرگسال نشأت گرفته از شرایطی است که در آن به دنیا آمده اید رشد کرده اید مشکلات رفتارهای والدین و محیط زندگی نیز تاثیر بسزایی داشتند. رفتار و تفکری که تمام زندگی شما را تحت الشعاع قرار می دهد. کتاب زندگی خودرا دوباره بیافرینید با آموزش خود شناسی به شما کمک می کند تا الگوهای نادرست رفتاری را شکست داده و از چرخه مداوم تکرار رنج ها بیرون بیایید.


این کتاب مناسب کسانی است که گذشته دردناکی داشتند یا کسانی که معمولاً در روابط عشقی خود شکست می‌خورند کسانی که افسردگی و اضطراب شدید دارند و کسانی که با والدین خود مشکل دارند یا کسانی که حس می کنند زندگی زناشویی و روابط شغلی شان به بن بست خورده است.

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید دارای ۱۳ فصل میباشد
فصل اول چگونه از آسیب‌های گذشته رها شده و به شخصیتی متفاوت تبدیل شویم
فصل دوم ما چگونه با تله های زندگی خود برخورد می‌کنیم
فصل سوم همه در نهایت میروند من تنها می ماند و هرگز باز نمی گردد
فصل چهارم همه مردم دروغگو هایی هستند که سعی دارند از من سوء استفاده کنند

فصل پنجم مرا درک کنید هیچ کس صدایم را نمی شنود
فصل ششم زندگی مانند قدم زدن در خیابانی پر از غریبه است من به هیچ کجا تعلق ندارم
فصل هفتم مانند کودکی بیدفا که در دنیای بی‌کران گم شده ام و برای پیدا کردن مادر اشک میریزم
فصل هشتم مصیبت بلا و خطرات در کمین هستند اما من نمی توانم کاری کنم
فصل نهم من خوب نیستم بی ارزشم به درد هیچ کاری نمی خورم و هیچ چیزی برای رو کردن ندارم
فصل دهم جایگاه امروز ام یک شکست تمام‌عیار است
فصل یازدهم زندگی من انجام آن کاری است که تو می خواهی و تو را خوشحال می کند نه کاری که من می خواهم و حس می کنم
فصل دوازدهم هرگز فرصتی ندارم که دست از کار بکشند و از زندگی لذت ببرم
فصل سیزدهم این تو هستی که اشتباه می کنی.

ایناگرام چیست؟


کتاب زندگی خودرا دوباره بیافرینید ما را مدام با خودمان روبرو میکند. یاد میگیرید که چگونه تله های زندگی خود را بشناسید آن‌ها را دنبال کنید از همه مهمتر تا زمانی که در زندگی شما وجود دارند با آنها مقابله کنید. این شیوه از درمان با آموزش مهارت های تازه باعث تغییری دائمی در رفتار میشود. تحولی که بسیار موثرتر از اصلاح رفتار کوتاه‌مدت است این کتاب به ما یاد می دهد که چه روابطی برایمان سالم است و از چه روابطی باید دوری کنیم البته که انجام چنین کاری ساده نیست چرا که بسیاری از ما برای رعایت باتلاقی که در آن دست و پا می زنیم مجبور به گرفتن تصمیمات ای هستیم که حالمان را بد میکند و در کوتاه مدت درد آور است.

ان ال پی چیست و چرا باید آن را بیاموزیم؟


نویسنده در کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید مخاطب را با مفهوم تلاش آشنا می کند. وی می‌گوید که تل نوعی الگوی رفتاری است که از کودکی درون ما آغاز شده و تاثیرات آن در تمام طول زندگی ادامه دارد شروع این الگوها به اولین برخوردهای رفتاری در کودکی یعنی خانواده باز می‌گردد اگر در کودکی طرد شده و یا برعکس بشدت مورد مراقبت قرار گرفته باشید اگر تحقیر شده و یا به هر شکلی مورد تجاوز رفتاری قرار گرفته باشید مهم نیست که امروز کجای زندگی ایستاده‌اید شما در هر صورت آسیب دیده اید