0

بهبود فردی با کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی – صوتی

این روزها در هزاره سوم علم و تکنولوژی بسیاری از ما انسان ها به دنبال پیشرفت و ترفیع سریع هستیم. پول و ماشین و ترفیع سریع، کاهش وزن سریع، اعتماد به نفس سریع و …. در این مقاله به بررسی بهبود فردی با کتاب اثر مرکب به نویسندگی دارن هاردی می پردازیم.

کتاب اثر مرکب به ما می آموزد که چگونه در مسیر دیگری گام برداریم تا به آهسته و پیوسته به اهداف خود برسیم. دارن هاردی در اثر مرکب به ما یاد می دهد که نتایج سریع به اندازه پیشرفت مداوم لذت بخش نیستند. وی در این کتاب می گوید به دنبال این باشید که برای پیشرفت خودتان روندی طراحی کنید که به شتابتان ادامه دهید.

معرفی کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی

در این کتاب در می یابیم که با تصمیم گیری صحیح و درست اولین گام را برای آغاز موفقیت مان بر می داریم.عادات سالم و خوب مانند ورزش کردن،تغذیه مناسب،مطالعه روزانه،و … را هر روز هر چند اندک انجام دهیم.به جای گوش کردن به اخبار جنگ و … ، سی دی و فایل های انگیزشی گوش کنیم.ارتباطات خود را مدیریت کنیم. برای بعضی افراد تنها باید 2 دقیقه زمان اختصاص داد در حد یک سلام و احوالپرسی .

ان ال پی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

در این کتاب می آموزیم که از موانع استقبال کنیم تا سریعتر به موفقیت برسیم. چون با برخود به موانع با محدودیت های شخصی روبرو می شوید. یا تسلیم می شوید یا دیوار را می شکنید. شکست دیوار یعنی خود قوی و جدید شما برای کسب عادت های جدید و برای تبدیل شدن به انسان موفق تر آماده هستید. وقتی این محدودیت ها را می شکنید می فهمید که نه تنها به اهداف خود می رسید بلکه قدرتمندتر هم خواهید بود.

در انتها پیام اصلی کتاب اثر مرکب اینکه از رموز موفقیت عادت های روزانه سالم، اراده قوی،صبر و پیشرفت پایدار می باشد. امیدواریم مقاله بهبود فردی با کتاب اثر مرکب انگیزه کافی را برای شما برای مطالعه این کتاب و اثربخشی آن در زندگی فردی و اجتماعی داشته باشد.