0

کتاب ذهن حواس جمع اثر نیر ایال و خلاصه آن_صوتی

دراین مقاله به بررسی کتاب ذهن حواس جمع اثر نیر ایال که نویسنده و مدرس حوزه تکنولوژی،روانشناسی و کسب و کار است،می پردازیم.
نویسنده در این کتاب عوامل عدم تمرکز افراد را تنها فناوری و ابزاری مانند اینترنت و …نمیداند بلکه بر این باور است که عوامل مهم تری برای عدم تمرکز افراد وجود دارد.


در کتاب ذهن حواس جمع با تکنیک ها و روش هایی آشنا می شویم که این روزها نیاز هرشخصی برای مدیریت حواس پرتی ها و عدم تمرکز در محیط کار و زندگی شخصی و روزانه است.

یکی از روش های که کتاب برای تمرکز بیان میکند حل مسائل و مشکلاتی است که با دیگران دارید.

مطالعه این کتاب برای هر فردی که خود را تسلیم حواس پرتی و عدم تمرکز می بیند و یا هر فردی که به دنبال تقویت و پرورش مهارت های خوب در خود میباشند،مناسب است.

نویسنده این کتاب که نویسنده کتاب قلاب هم هست ،بر این باور است که در آینده دو نوع انسان در دنیا وجود دارد. کسانی که اجازه می دهند دیگران توجه و زندگی شان را کنترل کنند و به آنها زور بگویند و کسانی که با افتخار خود را حواس جمع می دانند.

مطالعه کتاب ذهن حواس جمع اولین قدم تصاحب زمان و آینده تان است.

با برنامه ریزی عصبی کلامی یا ان ال پی آشنا شوید.

بخش هایی از کتاب

اگر متوجه شدید به صدای کوچک درون مغزتان گوش می دهید که گاهی به شما زور می گوید مهم است بدانید چگونه پاسخ دهید. به جای پذیرفتن هرچه صدا می گوید یا جدال با ان به خودتان یادآوری کنید موانع بخشی از فرآیند رشد هستند ، اگر تمرین نکنیم ، بهتر می شویم ، هرچند گاهی این تمرین ممکن است سخت باشد.