0

موفقیت فردی و اجتماعی با کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته هنریت کلاوسر – صوتی

هدفت را بنویس

امروز به بررسی موفقیت فردی و اجتماعی با کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد می پردازیم.مکتوب کردن هدف این باور را برای شما تداعی می کند که به وقوع آن رویداد یا اتفاق ایمان دارید و به آن دست پیدا می کنید. نکته جالب توجه این است که خود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد هم به این دلیل نوشته شده است که نویسنده اش خانم هنریت کلاوسر، روزی هدف از نوشتن این کتاب را برای خودش مکتوب کرده است. بنویس تا اتفاق بیفتد ،کتاب خوب و مفیدی است که به همه افراد با موقعیت های اجتماعی و فردی متفاوت توصیه می شود که حتما مطالعه کنند به خصوص افرادی که به دنبال کسب موفقیت های بیشتر در مسیر زندگی اجتماعی و شخصی خود هستند.

ان ال پی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ علم الگویابی از افراد موفق برای کسب موفقیت بیشتر در زندگی

اهدافتان را بنویسید حتی روی یک کاغذ پاره یا یک دفتر زیبا تفاوتی ندارد.برای اهدافتان تاریخ بزنید. مهم نیست که چگونه می نویسید فقط بنویسید. زمانیکه اهداف خود را می نویسید می بینید که اوضاع و احوال به گونه ای پیش می رود که شما در مسیری به سمت هدف خود گام بر می دارید.

سرتا سر این کتاب صحبت از به واقعیت رساندن آرزوهاست. وقتی شما آرزوهایتان را در یک دفتر یا حتی یک کاغذ بنویسید با چشمان خود خواهید دید که چگ.نه به واقعیت خواهند رسید. نوشتن اهداف و آرزوهایتان به شما کمک می کند که بیشتر به آنها توجه و تمرکز کنید. باورها و عقایدتان را گسترش دهید پیام های درونی تان را مثبت کنید و با توسعه و استفاده بهینه از امکانات مورد نظر به اهداف و آرزوهایتان برسید.

برنامه ریزی عصبی کلامی یا ان ال پی چیست؟

خانم کلاوسر اینگونه می گوید: ” وقتی می نویسی متعهد می شوی و این تعهد کارساز است . تا وقتی متعهد نشده ای تردید داری و تا وقتی تردید داری کسی کاری برایت انجام نمی دهد. نوشتن باعث می شود تصور روشنی از خواست خودت پیدا کنی .”در این کتاب با داستان هایی از آدم های معمولی آشنا می شوید که بعد از نوشتن آرزوهای خود روی کاغذ ، شاهد معجزه های کوچک و بزرگ در زندگی فردی و اجتماعی خود بوده اند. در ادامه فهرست کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد را آورده ایم.

  • بنویس تا اتفاق بیفتد
  • دانستن اینکه چه می خواهید : تعیین اهداف
  • جکع آوری ایده ها : صندوق پیشنهادات مغز
  • آماده شدن برای دریافت کردن
  • پرداختن به ترس ها و احساسات
  • آزاد شدن : نوشتن تا رسیدن به راه حل

با تجربیات فراگیرانی که در دوره های حضوری کانون ان ال پی اصفهان شرکت کرده اند آشنا شوید.

در این مقاله تلاش کردیم تا به بررسی موفقیت فردی و اجتماعی با کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد بپردازیم. امید داریم این معرفی و خلاصه کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد برای ایجاد انگیزه برای شما کاربر عزیز برای مطالعه کتاب بنویس تا انتفاق بیفتد موثر بوده باشد.