0

رسالت شخصی در ان ال پی چیست؟رسالت شخصی شما چیست؟

آگاهی از رسالت شخصی تان

در این مقاله قصد داریم رسالت شخصی در ان ال پی را برای شما دوستان گرامی توضیح دهیم.اینکه رسالت شخصی هرکدام از ما در این دنیا چیست و چطور باید به ان پی ببریم یکی از مسائل مهمی است که ذهن ما را به خود مشغول می کند.ایا ما در مسیر رسالت شخصی خود گام برمی داریم.به شما بگوییم که رسالت شخصی در ان ال پی چیست؟ و شما چگونه می توانید از رسالت شخصی خود آگاه باشید.

هر انسانی که به این جهان بزرگ  قدم می گذارد، هدفی بزرگ دارد. هدفی که ما از آن به عنوان رسالت شخصی نام می بریم. شاید شما خواسته باشید که بدانید رسالت شخصی در ان ال پی چیست؟ شاید بخواهید بدانید که رسالت شخصی یک انسان چگونه مشخص می شود.

 

رسالت شخصی در ان ال پی چیست؟

رسالت شخصی در ان ال پی ، آن هدف بزرگ و معنوی است که از زمان کودکی انسان شروع به شکل گیری می کند و در ذهن انسان ساخته می شود. رسالت شخصی هدفی است بزرگ که انسان در راستای آن تلاش می کند. ذهن ناخودآگاه انسان همه تلاش خود را انجام می دهد که انسان را به سمت آن رسالت شخصی هدایت کند.

چرا گاهی اوقات به اهداف خود نمی رسیم؟

زمان هایی شده که برای خود اهدافی را انتخاب می کنید. انتخاب اهداف به معنی این نیست که شما حتما به اهداف خود خواهید رسید. اگر در رسیدن به اهداف خود مصمم باشید می توانید به اهداف خود برسید و اگر مصمم نباشید، کارها را پشت گوش می اندازید و یا اینکه اهمال کاری می کنید و نمی توانید به آن اهداف برسید.

شاید پیش خود به این فکر کرده اید که شما انسان تنبلی هستید و یا از خود مأیوس شده اید و فکر کرده اید که هیچگاه به اهداف خود نمی رسید.

گاهی اوقات اهدافی که انتخاب می کنیم در راستای رسالت شخصی شما نیستند. همانطور که قبلا در مقاله ذهن ناخودآگاه گفتیم این ذهن ناخودآگاه شماست که شما را هدایت می کند. قدرت ضمیر ناخودآگاه شما از توانایی و قدرت ذهن خودآگاه شما بسیار بالاتر است.

 

اینکه به اهداف خود نمی رسید شاید در بعضی اوقات تنبلی و یا مسائل دیگری باشد ولی ممکن است که دلیل مهم دیگری هم داشته باشد. شاید مخالفت یا مقاومت ذهن ناخودآگاه شما دلیل محکمی بر عدم دستیابی به اهدافتان باشد. اگر دوست داشتید که در مورد هدفگذاری اطلاعات مهمی را به دست بیاورید

مطالعه مقاله هدف گذاری و انتخاب هدف موثر مدل SMART در برنامه ریزی عصبی کلامی را از دست ندهید. هدفگذاری با اصول nlp

اگر ضمیر ناخودآگاه شما با اهدافی که انتخاب کرده اید موافق نباشد، همه تلاش خود را می کند که شما به آن اهداف نرسید. اهدافی که انتخاب می کنید باید به صورتی باشد که موافقت ضمیر ناخودآگاه تان را جلب کنید.

ضمیر ناخودآگاه شما اهداف تان را با رسالت شخصی تان مقایسه می کند. اهدافی که انتخاب می کنید باید با رسالت شخصی شما موافق و در جهت رسیدن به آن باشند.

این بدان معنی است که اگر اهداف شما، در جهت رساندن شما به رسالت شخصی شما باشد، می تواند خبر خوبی باشد و اگر با رسالت شخصی شما هماهنگ و در یک سو نباشند، آنگاه مورد مخالفت ضمیر ناخودآگاه قرار خواهند گرفت.

اولین گام در نگرش NLP یافتن رسالت شخصی‌ در ان ال پی  است

حال که دانستید رسالت شخصی در ان ال پی  چیست؟ و چگونه در هدفگذاری با اصول nlp های تان می تواند به شما کمک کند، نوبت این است که بتوانید رسالت شخصی خود را پیدا کنید. اینکه بتوانید رسالت شخصی خود را پیدا کنید و در راستا و هم جهت با آن گام بردارید می تواند موفقیت بزرگی برایتان باشد.

پس اگر دوست دارید که اهداف خود را در راستای رسالت شخصی خود قرار دهید بهترین و اولین کار این است که به دنبال یافتن رسالت شخصی خود باشید. اگر بدانید که رسالت شخصی در ان ال پی چیست؟ و رسالت شخصی خود را به دست آورید می توانید همه اهداف خود را در راستای رسالت شخصی خود قرار دهید.

ضمیر ناخودآگاه چگونه با اهداف شما مخالفت می کند؟

همانطور که می دانید زبان ضمیر ناخودآگاه تصاویر است و شما با تصاویر ذهنی تان سر و کار دارید. هدفگذاری هایی که بر اساس دانش ان ال پی انجام می شود همگی با تصویرسازی انجام می شوند.

اگر تصویری در ذهن تان ساختید و یا هدفگذاری هایتان را با تصویرسازی ذهنی انجام دادید و در هنگام تصویرسازی متوجه احساسی شدید که شما را ناراحت می کند، می توانید کمی به هدفتان فکر کنید. این بدین معنی است که شما باید در انتخاب آن هدف تجدید نظر کنید.

هدفی که تصویر آن در ذهن شما تشکیل نمی شود و یا هنگام تصویرسازی آن شما احساس دلشوره، ترس، اضطراب و یا نگرانی می کنید، مورد مخالفت ذهن ناخودآگاه قرار می گیرد. برای اینکه این احساسات را تغییر دهید لازم است که رضایت ضمیر ناخودآگاه خود را جلب کنید.

برای جلب رضایت ضمیر ناخودآگاه تان تکنیک های nlp مختلفی را می توانید انجام دهید. یکی از این تکنیک‌های nlp ، تکنیک گفتگو با بخش های ضمیر ناخودآگاه تان است. قبلا در مقاله قدرت ضمیر ناخودآگاه گفتیم که ضمیر ناخودآگاه انسان از بخش های مختلفی تشکیل شده است.

اگر در انجام کاری یا انتخاب هدفی احساس خوبی نداشتید، نشان دهنده این است که بخش هایی از ذهن ناخودآگاه شما با انجام آن کار یا رسیدن به آن هدف مخالفت می کنند. همانطور که گفتیم لازم است رضایت بخش های مخالف را جلب کنید. گفتگو با بخش های مخالف ذهن تان می تواند به شما کمک کند تا بتوانید عملکرد درستی داشته باشید.

چگونه رسالت شخصی خود را پیدا کنید؟

 تکنیک های nlp برای یافتن رسالت شخصی بسیار است . یکی از این تکنیک های nlp را که می تواند به شما کمک کند تا رسالت شخصی خود را پیدا کنید را در ادامه به شما می گوییم.

یافتن رسالت شخصی در ان ال پی چگونه است؟

در جایی ساکت و آرام بنشینید. نفس های عمیق و شکمی بکشید. چشمان خود را ببندید. در هر سنی که هستید تصور کنید که در سن ۷۰ سالگی خود هستید. به انسانی پخته و با تجربه تبدیل شده اید. تصور کنید به همه آرزوها و اهداف خود رسیده اید. تصور کنید دیگر هیچ آروزیی ندارید و به همه آنچه در پی آنها بودید رسیده اید.

مثلا خانه، پول، ثروت، اتومبیل و هر چیزی که دلتان می خواست. همه آنچه را که می خواستید دریافت کرده اید. با همین احساس دوباره به ۲۵ سالگی خود برگردید. کمی آرام باشید. تصور کنید الان ۲۵ ساله هستید. کمی بیاندیشید. ببینید که آیا موردی هست که شما در ۷۰ سالگی به آن نرسیده باشید.

با کمی آرامش می توانید آن مورد را پیدا کنید. ممکن است هدفی معنوی باشد. شاید آرزو داشته اید به جامعه خدمت کنید یا بتوانید در راه آموزش گام بردارید.

یا هر هدف دیگری. هر هدفی که باشد مهم نیست. اگر آن مورد را پیدا کردید، به یاد داشته باشید و با همین احساس دوباره به سن ۷۰ سالگی برگردید.

دوباره در سن ۷۰ سالگی قرار بگیرید و تصور کنید که به همه آنچه که دلتان می خواسته رسیده اید. هدفی که آن را دوباره پیدا کرده اید هم محقق شده است. یعنی همه آنچه که آرزویش را داشته اید به اضافه آرزویی که دوباره پیدا کرده اید.

آرام باشید و تصور کنید که در سن ۷۰ سالگی هستید و به همه آرزوهایتان رسیده اید و با همین احساسی که دارید که دوباره به سن ۲۵ سالگی برگشته اید. دوباره با همان احساس قبلی به این موضوع توجه کنید که چه چیزی است که شما هنوز به آن نرسیده اید.

آیا هنوز آرزویی هست که به آن نرسیده اید؟ دنبال آن آرزو یا هدف بگردید. با آرامش کامل آن را پیدا کنید. اگر آن را پیدا کردید. دوباره به سن ۷۰ سالگی برگردید و احساس کنید که به این هدف هم رسیده اید. آنقدر این مراحل را تکرار کنید تا در سن ۲۵ سالگی نتوانید آرزویی پیدا کنید.

اگر این اتفاق افتاد و شما هدفی را پیدا نکردید، آخرین هدفی که شما آن را پیدا کردید، رسالت شخصی شما خواهد بود.

این تمرین را در جایی کاملا آرام انجام دهید. آرامش خود را حفظ کنید و احساسات خود را مدیریت نمایید. این تمرین می تواند شما را به رسالت شخصی تان برساند.

اگر توانستید این تمرین را انجام دهید آنگاه به رسالت شخصی خود دست پیدا می کنید. اگر به رسالت شخصی خود دست پیدا کنید به موضوع مهمی دست پیدا کرده اید که شما را در رسیدن به اهداف دیگرتان کمک می کند. یعنی اگر رسالت شخصی خود را پیدا کنید آنگاه می توانید اهداف دیگرتان را در راستای رسیدن به این هدف بزرگ انتخاب کنید.

در این شرایط است که شما می توانید به راحتی به اهدافتان دست پیدا کنید. اگر این کار را انجام دهید، دیگر اهمال کاری هایی که از جانب ضمیر ناخودآگاه شماست مزاحم دستیابی به اهداف دیگرتان نخواهد شد.

بسیاری از افراد به رسالت شخصی خود آگاه نیستند. گاهی اوقات اهدافی را برای خود انتخاب می کنند و تمام تلاش خود را می کنند تا به آن اهداف دست پیدا کنند، اما با مخالفت های ضمیر ناخودآگاه شان روبرو می شوند.

همانطور که می دانید اگر ضمیر ناخودآگاه مخالف آن اهداف باشد، هرگز اجازه نمی دهد که به آن اهداف برسند. پس دانستن رسالت شخصی در ان ال پی بسیار مهم است.

برای اطلاعات بیشتر درباره ان ال پی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

شما هم این تمرینات nlp را انجام دهید و رسالت شخصی خود را پیدا کنید. دانستن رسالت شخصی می تواند آگاهی ای را در اختیار شما قرار دهد که به نوبه خود آگاهی های دیگری به ارمغان خواهد آورد.

پس همین الآن که این مقاله را مطالعه کردید و به اتمام رساندید این تمرین را انجام دهید تا بدانید که رسالت شخصی در ان ال پی چیست؟ آگاهی از رسالت شخصی مانند فانوس دریایی به شما کمک می کند تا به اهداف دیگرتان برسید.

نتیجه‌گیری

شما در این مقاله دانستید که رسالت شخصی در ان ال پی چیست؟ شما دانستید که رسالت شخصی در ان ال پی  یک هدف بزرگ معنوی است. شما با یکی از تمرینات nlp  در دانش ان ال پی  آشنا شدید که با انجام آن رسالت شخصی خود را به دست آورید.

علاوه بر تمرین گفته شده تمرینات nlp دیگری هم هست که می توانید با آنها رسالت شخصی خود را به دست آورید. در این جا به دلیل طولانی بودن این تمرینات nlp  و اینکه باید با یک مربی ان ال پی این تمرین ها را انجام دهید از ارائه تمرینات nlp دیگر خودداری می کنیم.